פיזיותרפיה ופתרונות החלמה מתקדמים

פיזיותרפיה ופתרונות החלמה מתקדמים

עם ניסיון מעל 20 שנה ולאחר שעזר וטיפל בהצלחה באלפי אנשים עם השיטה המהפכנית המוכחת בעולם האורתופדיה! סאמר נחאס הפיזיותרפיסט בעל תואר שני מציג:

גלי הלם, שיטה מהפכנית מוכחת בעולם האורתופדיה! כי ח׳לאס עם הכאבים...

כואב לך וכבר התייאשת מלנסות טיפולים ללא שום הצלחה? הכאבים כבר מציקים לך ברמה בלתי נסבלת ומתקשה לבצע פעילות יומיומית בעקבות כך? סיפרו לך שיש צורך בניתוח או פשוט להתמודד ולחיות עם הכאבים המעצבנים האלה? אם תשובתך היא "כן"... אז הגעת למקום הנכון!

תנו לנו צ'אנס לטפל בשורש הבעיה, להוביל אותכם לרמה אחרת ולשפר לכם את איכות החיים בצורה דרמטית!

זמינים בשיחה או ב- WhatsApp:
04-9860861

יתרונות הטיפול במרכזינו

באיזה כאבים מדובר?

אם היינו אומרים לך, שיש מכשיר מוכח קלינית ומחקרית בעולם האורתופדי, שיכול לקחת את הכאבים שלך מקצה לקצה, שרוב מי שטופל בו הצליח תוך זמן קצר להפוך את החיים שלו, במקום לשרוד את היום עם כאבים, חששות וביקורים במרפאות שונות, אל הצלחה ושקט נפשי, אל חיים בריאים וללא כאבים מטרידים או חששות, והכי חשוב בלי ניתוחים ובלי זריקות חוזרות. היית מרשה לעצמך לפספס טיפול כזה?

אלפי מטופלים כיום כבר חיים בלי כאבים לאחר שקיבלו את הטיפול... הם מצליחים לקום בבוקר ולהתחיל את היום ללא חשש מהכאבים. הם מצליחים לצאת למסלולי הליכה מבלי להיות מוטרדים שיעצרו באמצע בעקבות הכאבים. הם מצליחים לסיים יום עובודה עמוס מבלי הרגשת כאבים בסוף היום! וכמובן, לבצע את הפעילות היומיומית הבסיסית ללא הגבלה מהכאב!

סיפורי ההצלחה וההחלמה במרפאה הולכים וגדלים כל יום!... מה איתך? לא בא לך להצטרף לאחד מסיפורי ההצלחה שלנו ולחיות בשקט? אנחנו מחכים לשיחה שלך ומבטיחים שנספק עבורך את הייעוץ המתאים ישירות מהפיזיותרפיסט המטפל בחינם! כן בחינם! בלי שום התחייבות!

זמינים בשיחה או ב- WhatsApp:
04-9860861

תכירו אותנו

נחאס סאמר

- פיזיותרפיסט, מנהל המרכז -

פיזיותרפיסט עם תואר שני מאוניברסיטת הספורט בסופיה (בולגריה) משנת 1992, מנהל המרכז Nedica משנת 1995. בעל ניסיון בטיפולים אורתופדיים ונוירולוגיים, פציעות ספורט, מטפל בגלי הלם משנת 2000 עם אחוזי הצלחה גבוהים, הכשרה בדיקור יבש, בטיפול בצוואר ומפרקי הלסת.

מספר רישיון משרד הבריאות
10-102267

נחאס פואד

- פיזיותרפיסט -

פיזיותרפיסט בוגר המכללה האקדמית צפת משנת 2019, מטפל במקרים אורתופדיים, גלי הלם, פציעות ספורט ושיקום וסטיבולרי (סחרחורת). סטודנט לתואר שני בחוג הפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה.

מספר רישיון משרד הבריאות
10-156769

מה אנשים אומרים עלינו?!

שאלות ותשובות נפוצות

אורך הטיפול נע בין 20 ל- 30 דקות, במצבים מסויימים הטיפול עלול להימשך ליותר זמן.

ברוב המקרים, המטופל אינו מרגיש כלל כאבים בזמן הטיפול. מכיוון שהמכשיר יהיה מכוון על מקור הכאבים הוא יכול לגרום לכאבים דומים לאלה שמרגישים ביומיום. אבל! הכאבים הם נסבלים ולא מפריעים בכלל (לפי דיווח המטופלים שעברו את הטיפול).

הטיפול אכן בטוח במקרים המתאימים! לכן, כל מטופל יעבור בדיקה מקיפה על ידי פיזיותרפיסט מוסמך ומוכשר לפני ביצוע הטיפול על מנת לוודא שהמקרה אכן מתאים.

התשובה היא "תלוי", למה? כי זה באמת תלוי במצב הרקמה, בגודל ההסתיידות, בהתמדת המטופל לטיפולים וכו'… אבל כן נוכל להגיד שלרוב המטופלים השיפור הורגש כבר מהשבוע הראשון עד השלישי, וכן היו כאלה שהרגישו את השיפור מהטיפול הראשון!

חשוב ביותר! לא כל מכשירי הגלי הלם הינם זהים אחד לשני! רוב המכשירים בארץ הינם "קטנים" ופחות עוצמתיים > פחות תוצאות… במקרה והחלטת לקבל את הטיפול במקום אחר, מומלץ לוודא שאכן מדובר במכשיר הגדול ושהטיפול אכן מתאים עבורך.

התשובה היא: גם וגם! הטיפול מכוון אל מקור הבעייה כך שהוא יטפל בהסתיידות/בדורבן/בדלקת המיקומית וגם יוריד מרמת הכאב.

לצערינו, הטיפול אינו נכלל בתוך השירותים של קופת החולים. אבל!!! הטיפול כן מוכר כמחליף ניתוחים אצל רוב חברות הביטוח הפרטיים, חלק גדול מהמטופלים הצליחו להשיג החזר מלא מהביטוח הפרטי שלהם (יש חלק שהם מבוטחים באופן פרטי וחלק אחר שמבוטחים דרך מקום העבודה כמו עובדי בנקים והייטק).

התשובה היא לא! אין הגלה, באפשרות המטופל לעשות כל מה שהוא כן מצליח לעשות בלי כאבים, אין מגבלות מבחינת זמן עבודה, אימון או מידת ההעמסה…

זמינים בשיחה או ב- WhatsApp:
04-9860861

כל הזכויות שמורות למרכז Nedica לטיפולי פיזיותרפיה מתקדמים בהנהלת נחאס סאמר

דילוג לתוכן